کیمیای آگاهی

کارگاه بهترین مادر دنیا

تعداد بازدید : 1638 تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۶

آدمها در زمینه فرزند دو دسته هستند یا از ترس اینکه نمی دانند چگونه با او رفتار کنند قید بچه‌دار شدن را می‌زنند یا از ترس اینکه مبادا فرزندشان خوب تربیت نشود چنان درگیر آموزش او می‌شوند که وقتی بزرگ شد از کرده خود پشیمان شوند. در دنیای امروز که انواع شیوه‌های آموزشی چه مکتوب و چه مجازی و چه از طریق مشاوران ارائه می‌شود والدین بیشتر دچار سردرگمی می‌شوند. یکی از خصوصیات رویکرد یونگ نسبت به دیگر شیوه‌ها این است که انسان را دارای سه حوزه جسم و ذهن و روح به رسمیت می‌شناسد و همین امر دلیل پرمخاطب بودن این رویکرد در میان دیگر رویکردهای روانشناسی است. اینکه در این رویکرد از قبل از بچه‌دار شدن تا به دنبا آمدن بچه و بزرگ‌ شدنش نقشه راهی منحصر به فرد برای هر فرزندی وجود دارد موجب استقبال بسیاری از کارگاه «مادر خوب» شده است که طی آن مادر یاد می‌گیرد دقیقا چه رفتاری با فرزند خود در هر برهه از زمان داشته باشد و مادرانی که این کارگاه را گذرانده‌اند اقرار می‌کنند که چقدر در وقتشان صرفه‌جویی شده است و رهایی را همزنان با بالیدن فرزندشان تجربه کرده‌اند.
کارگاه مادر خوب تقدیم به همه مادران سرزمینمان.

لازم است دانش پذیران عزیز قبل از شروع اولین جلسه کلاس؛ آزمون آرکتایپ را در قسمت؛ آزمونهای آنلاین، آزمون مشاوره 1: آزمون آرکتایپ ، انجام دهند.
قیمت این کارگاه: سه میلیون و سیصد هزار تومان 

توجه: تخفیف شامل ایرانیان خارج از کشور نمی شود. اگر در خارج از ایران زندگی می کنید برای شرکت در کارگاه با پشتیبانی هماهنگ کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

طراحی و اجرا : 01WEB