کیمیای آگاهی

اسماج های متنوع

تعداد بازدید : 881 تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۱

اسماج های متنوع 


سوزاندن گیاهان در گذشته از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. دانه های اسپند یکی از آن دسته گیاهانی است که برای دفع چشم زخم و همچنین برای از بین بردن میکروب ها استفاده میشد. در بسیاری از آیین ها دود حاصل از گیاهان مقدس شمرده میشود، چرا که به اعتقاد آنان دود میتواند تمام انرژی های منفی را از انسان ها دور کند و همچنین باعث شفا بخشی بیماران شود.

 

فواید استفاده از اسماج

1- موجب پاکسازی محیط و همچنین باعث از بین بردن باکتری های موجود در فضا میشود.

2- باعث ایجاد آرامش و همچنین انرژی مثبت میشود.

3- باعث رفع بیماری  افسردگی و همچنین بیماری های روانی میشود.

4- موجب دفع حشرات موذی میشود.

5- افزایش تمرکز و کاهش استرس را به همراه دارد.

6- باعث بهبود خلق و خو و رفع خستگی میشود.

  • اسماج رزماری:

یکی از پایه‌های اصلی ساخت اسماج رزماری است. این گیاه با نام اکلیل کوهی نیز شناخته می‌شود و به مانند تمامی هم خانواده‌های خود دارای خواص درمانی بسیاری است. به واسطه‌ی دود ناشی از آتش گرفتن این گیاه در اسماج می‌توانید به ضد عفونی شدن محیط خانه خود کمک کنید و از بروز بیماری‌هایی چون سرماخوردگی و آنفولانزا جلوگیری کنید. استشمام بوی این رزمای باعث بهبود خلق و خو می شود و ذهن شما را از هر گونه اضطراب و استرس پاک می‌کند.

  • اسماج لمون گرس: 

بسیاری از قبایل بومی در آمریکای شمالی از لمون گرس در مراسم دعا و پاکسازی استفاده می کنند و آن را گیاهی مقدس می دانند. یکی از رایج ترین  روش ها برای لذت بردن از علف لیمو استفاده از آن به عنوان اسماج است. علاوه بر آنکه خوش عطر و بو است دارای خواص درمانی فوق العاده ای است که مهمترین آنها اثر آرامبخشی وضد استرسی می باشد. معمولا آن را بافته، خشک می کنند  می سوزانند. علف لیمو می سوزد و هنگام سوختن رایحه ملایم و شیرین و لیمویی پخش می کند.

  • اسطوخودوس
 

این گیاه از خواص دارویی بسیار زیادی برخورد دار میباشد که یکی از گیاهانان بومی قاره آفریقا به شمار میرود.علاوه بر اینکه از این گیاه به عنوان دارو استفاده میشود در ساخت لوازم آرایشی نیز استفاده میشود. از خواص درمانی اسطوخودوس میتوان به درمان افسردگی  و اضطراب اشاره کرد.

  • بادرنجبویه

این گیاه باعث کاهش اضطراب و استرس در فرد شده و همچنین به عنوان یک گیاه ضد باکتری به شمار میرود و از بسیاری از عفونت ها جلوگیری میکند. کسانی که به دنبال راهی برای افزایش اشتها هستند میتوانند از این داروی گیاهی و طبیعی استفاده کنند.

 

لازم به ذکر است اسماج های تهیه شده در این فروشگاه، همگی ارگانیک است و در باغچه استودیو کشت و برداشت می شود.

 

قیمت: 150.000 تومان

بعد از نهایی شدن خرید با پشتیبانی از طریق واتساپ جهت ارسال هماهنگی بفرمایید

اشتراک در شبکه های اجتماعی

طراحی و اجرا : 01WEB