کیمیای آگاهی

کارگاه مردی برای تمام فصول

تعداد بازدید : 800 تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

پیش نیاز 1 دوره : فونداسیون شخصیت شناسی

کارگاه آنلاین و پیشرفته مردی برای تمام فصول

نام زئوس برای آنهایی که آرکتایپ را می شناسند بسیار جذاب است و اغلب مردان می خواهند که زئوس باشند اما در زندگی مشترک مردی آگاه و خردمند نیز زندگی می کند و متفاوت از زئوس که صرفا به دنبال توسعه و گسترش قلمرو حوزه فرمانروائی مقتدرانه است، به دنبال تجربه تک تک لحظات زندگی خود است و هر چند با هرمس در این زمینه مشترک است اما برخلاف هرمس که صرفا به دنبال کشف سرزمینها تازه بدون لذت بردن از آن است، این مرد آگاه، از سرزمینهایی که کشف می کند لذت نیز می برد. او مردی در ارتباط با آنیموس درون خود است که متفاوت از هرمس که زیر بار مسئولیت ازدواج نمی رود دست به انتخاب همسر خود می زند و با هر لحظه زندگی، برای همسرش خیمه گاه آرامش و امنیت برپا می کند و در گستره سرزمین های تحت قلمرو حاکمیت و فرمانروائیش هماهنگ و همسو با تعادل جاری و ساری در جهان هستی، رقص کنان هر لحظه زندگی را گوارای وجود خود می دانند، . . .

لازم است دانش پذیران عزیز قبل از شروع اولین جلسه کلاس؛ آزمون آرکتایپ را در قسمت؛ آزمونهای آنلاین، آزمون مشاوره 1: آزمون آرکتایپ ، انجام دهند.
قیمت این کارگاه: 6.000.000 ریال

توجه: تخفیف شامل ایرانیان خارج از کشور نمی شود. اگر در خارج از ایران زندگی می کنید برای شرکت در کارگاه با پشتیبانی هماهنگ کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

طراحی و اجرا : 01WEB