تمرین عملی برای رشد آرک تایپ پوزیدون


۱ . هر کاری که می خواهید انجام دهید، فقط و فقط به خاطر دلتان و چون دوست دارید، آن را انجام دهید.

۲٫ سعی کنید زیاد به استخر بروید و زمان های زیادی را در آب و یا حمام بگذرانید و از بودن در آب لذت ببرید و همچنین زمان های زیادی را به تماشا کردن دریا بپردازید.

۳٫ هنگام غذا خوردن ، از خوردن همه آن لذت ببرید و غذاهایی را انتخاب کنید که داخل آن گوشت قرمز باشد و همچنین حسابی چرب باشد، برای اینکه بیشتر این حس و حال را تجربه کنید، زمانی غذا بخورید که خیلی گرسنه باشید، یعنی صبر کنید حسابی گرسنه بشوید بعد غذا بخورید.

۴٫ حدس بزنید آدمها از نظر غریزی و احساسی در چه حالی هستند و حتی اگر می توانید با آنها چک کنید که حدستان درست بوده یا خیر.
بطور مثال هنگامی که در مطب دکتر منتظرید که نوبتتان شود و یا در مترو و اتوبوس با نگاه کردن به چهره های افراد، سعی کنید حس و حال آنها را حدس بزنید.

۵٫ به ظرایف تغییرات آدمها دقت کنید و آنها را به ایشان ابراز کنید ، این تغییرات می تواند تغییر رنگ مو، تغییر آرایش در یک خانم و یا اصلاح موهای یک آقا باشد.

۶٫ احساسات درونی تان ( چه مواردی که مورد تاییدتان است و چه مواردی که آن را نمی پسندید) را به آدمهای اطرافتان ابراز کنید، حتی اگر چیزی هست که ممکن است آن فرد از شنیدن آن ناراحت شود.

۷٫در هر جمعی که قرار می گیرید کنترل جمع را حتی شده با قلدری به دست بگیرید و از دیگران بخواهید آن طور که شما می خواهید رفتار کنند و اگر غیر از این بود آنها را از خوشی های برنامه محروم کنید و حالشان  را به طریقی بگیرید.

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)