تمرین عملی برای رشد آرک تایپ هرا

۱هنگامی که همسرتان به منزل می آید آراسته باشید و خود را برای استقبال از او آماده کرده باشید.
این گونه برای خودتان و رابطه مشترکتان احترام قایل بوده و او را نیز مورد تکریم و احترام قرار می دهید

 

 

۲-هنگام ورود همسرتان به منزل با روی خوش به استقبال او بروید و یا هنگامی که پارتنرتان شب هنگام با شما تماس می گیرد خوشرو و خوش اخلاق با او صحبت کنید و طوری رفتار بنمایید که مکالمه با شما خستگی را از تن او به در ببرد.این گونه وقتی همسرتان بعد از یک روز شلوغ ، با رفتار زیبای شما روبرو میشه، احساس خوشایندی پیدا کرده و از بودن در کنار شما احساس لذت بیشتری می کند.

۳-زمان هایی که می دانید همسرتان درگیر مسئله ای نا خوشایند است و یا دغدغه ای دارد، سعی کنید محیط آرامی را برای او فراهم کنید.
تنها از این طریق است که همسرتان می تواند دوباره انرژی لازم برای حل مسایل و مشکلاتش پیدا می کند و می تواند بر آنها فائق آید.
۴-هنگام صحبت کردن با پارتنر و یا همسرتان و یا هنگامی که با دیگران در مورد ایشان صحبت می کنید، به او احترام بگذارید و او را با ضمایرو افعال جمع مورد خطاب قرار دهید.
با احترام گذاشتن به او شما شان و مقام خود را بالا می برید، چون همه ما می دانیم همیشه در کنار یک مرد والا مقام ، یک زن والا قرار دارد و در کنار یک شاه پر قدرت است که یک ملکه حضور پیدا می کند.

۵- هنگامی که با همسر و پارتنرتان مشکلی دارید، اطرافیان را در جریان مسائل و مشکلات زناشویی خود نگذارید و طوری رفتار نمایید که انگار هیچ مسئله و موردی پیش نیامده و بعد در فرصت مناسب با همسرتان در مورد آن صحبت نمایید.

چون دیگران هرچقدر هم که در جریان مسایل زناشویی شما باشند، با شما زندگی نمی کنند و از همه وقایع مابین شما و همسرتان آگاه نیستند و همچنین با توجه به اینکه آدمها بسیار با هم متفاوتند ، ممکنه مسئله ای که برای شما بسیار مهم و ارزشمند باشد، از نظر دوستتان بسیار پیش پا افتاده باشد و بالعکس ، لذا نمی توانند شما را به درستی راهنمایی کنند و فقط تاثیر غیر سازنده می گذارند.

 

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)