تمرین عملی برای رشد آرک تایپ پرسفون

۱٫هنگامی که دیگران با شما صحبت می کنند ، با لبخند ملیحی به صحبتها و مکالمات آنها گوش دهید و پذیرای تمامی صحبت های آنها باشید.


۲٫ هنگامی که در کنار مردی قرار می گیرید، خودتان از حمل کردن وسایل سنگین خودداری کنید و از او خواهش کنید که این کار را برای شما انجام دهد و از این حرکت قهرمانانه ی او تشکر و سپاسگذاری کنید.

۳٫ هنگامی که با یک مرد بیرون می روید، همه چیز را به او بسپارید و هنگامی که جایی را انتخاب می کند و یا رفتاری را انجام می دهد ، شما فقط تایید کننده باشید.

۴٫ هنگامی که در جمعی هستید وقرار است تصمیم گیری ای صورت بگیرد، شما منفعل باشید و هر تصمیمی که گرفته شد، شما آن را بپذیرید  و از دادن راهکار و به دست گرفتن جمع خودداری فرمایید.

۵٫ مسئولیت هیچ چیزی و هیچ کسی را حتی حال خودتون ، رفتارتون و صحبتهایی که می کنید رو به عهده نگیرید.

۶٫ در مجاورت با هر فردی قرار می گیرید ، در پذیرش مطلق او باشید و سعی نکنید دلیل آن را بفهمید. پذیرش بی چون و چرا و مطلق همه چیز و همه کس و همه شرایط.

۷٫ به دنبال تایید گرفتن از آدمها به هر قیمتی و در مورد هرچیزی – از پوشش و آرایش گرفته تا کار و رشته و . . . باشید و هر کاری انجام دهید تا تایید همه را به دست آورید.

۸٫ ساعتهایی از روز خود را به حالت ولو بر روی مبل راحتی ویا کاناپه منزل  رها کنید و هیچ کاری انجام ندهید و منفعل و بی عمل باشید  و به رویاپردازی بپردازید.

۹٫ زمان های زیادی را به خواندن رمان و داستان های عاشقانه اختصاص دهید و با شخصیت اصلی داستان همزادپنداری کنید و خود را جای او بگذارید


۱۰٫در نصف روز با رویا پردازی خود را در شرایطی که دوست دارید و یا آرزویش را دارید تجسم کنید و در مورد آن به رویاپردارزی بپردازید، مثلا خود را در کره ما و یا بعنوان پرنسسی زیبا در یک قصر و یا  . . .تجسم کنید و به رویاپردازی در مورد  جزئییات آن بپردازید.


 

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)