آفرودیت ایزدبانوی عشق و زیبایی ، زن خلاق و عاشق ، شوق و هیجان ، کیمیاگر

بررسی دقیق نوع فعالیت این کهن الگو ها ، نیازمند تحلیل و واکاوی دقیق با در نظر گرفتن شرایط پیرامون و درون فرد است.لیکن ما در این مجموعه مطالب به اختصار به نکات کلیدی و بارز ، که از اهمیت بیشتری برخوردارند خواهیم پرداخت !

ویژگی های اخلاقی

این افراد دارای شور زندگی هستند ، زنانی خلاق و عاشق . . .

 عاشق رنگ ، عاشق زیبایی ، عاشق زندگی

به طور مداوم عاشق می شوند و به زندگی در مفهوم کلی آن عشق می ورزند .


به راحتی می توانند سایرین را به خود جذب کنند ، جذابیت در ذات آنهاست ، برای آن کاری انجام نمی دهند.

آدم های بسیار خلاقی هستنذ، خلاقیت در وجود آنهاست .

لباس پوشیدن و آرایش کردنشان خاص خودشان است، به هیچ وجه از مد و دیگران تقلید نمی کنند بلکه خودشان مد را خلق می کنند.

 

خانه شان پر رنگ و زیباست ، پر از چیزهای حتی غیر مفید ، ولی خیلی قشنگ .

در کودکی

این ایزد بانو حتی در کودکی هم ،دیگران را شیفته ی خود می کند و حتی مانند دختران وزنان بالغ جنس مخالف را جذب خود می کنند. در اسطوره شناسی هم ایزد بانو آفرودیت همچون یک زن بالغ به همراه جشن و سرور و پایکوبی آسمانی و زمینی متولد شد.

 

دوران تحصیل

در مدرسه و دانشگاه بیشتر از آنکه جذب درس باشند ، عاشق فعالیت های  فوق برنامه مثل سرود ، نمایش و هستند .
محیط درس و فضای آموزشی محیط مناسبی برای تعامل این افراد با دیگران و ایجاد ارتباط با آدم های جور و واجور است.
شرّ و شیطان و شیرین و دوست داشتنی هستند .

 

رابطه زنان آفرودیت تایپ با مردان و زنان

با رویکردی دیگر آفرودیت حوزه مردانه و زنانه درون خود را با اراده و انتخاب خودش مثل وولوم تلویزیون، تنظیم می کنه که باعث میشه با اطرافیان رابطه عمیق برقرار کند. این هم باعث جذابیت و به دل نشستن این فرد می شود.  این همان خاصیت کیمیاگر آفرودیت است که او می تواند از بسیاری از مردان مردتر و از بسیاری از زنان نیز زن تر بشود.برای مثال تا حدی که زنان  ودختران نیز تمایل به رابطه عاطفی و ازدواج با زن آفرودیت پیدا میکنند.
با افراد از جنس مونث ارتباط لذت بخش برقرار می کنند و از آنها چیزهای بسیار زیادی در مورد زنانگی یاد می گیرند.

 

ازدواج در زنان آفرودیت تایپ

ازدواج هم برایشان هیجان انگیز و پر از تجربه های زندگی است به شرط اینکه برایشان دست و پاگیر نباشد و همیشه تنوع و تازگی داشته باشد.

 

ویژ گی های کلی

افرادی که این کهن الگو در آنها حضور دارد شور و شوق زندگی در آنها موج میزند. این افراد را همیشه با شور و نشاط درونی و در تعامل با زندگی مبینید و حس میکنید و این افراد از ارتباط با انسانها لذت میبرند.

 

همواره عاشق زندگی و همه ابعاد و ظواهر و قسمتهای مختلف آن هستند و هیچ گاه نسبت به زندگی دلسرد نشده و همیشه تمایل به ادامه آن، بازآفرینی و خلاقیتی در این زمینه دارند.
حتی برای انجام دادن کارهای به ظاهر تکراری از خود خلاقیت داشته و هر بار طوری رفتار م یکنند که انگار بار اولی است که می خواهند آن را انجام دهند.

در انتخاب پوشش و حتی انتخاب رنگ برای وسایل خانه رنگهای خالص و شاد و زنده را انتخاب می کنند و اگر هر چیزی با این گونه رنگهای خالص و پرنور و پر رنگ باشد، آن را انتخاب می کنند.

 

در مهمانی ها همیشه مرکز توجه و نـُـقـل مجلس هستند و همواره خودشان و دیگران از همنشینی با یکدیگر لذت می برند. زنان آفرودیت معمولا زنانی ساده رو و یا کم آرایش  اما جذاب و دوست داشتنی هستند که این سادگی ذره ای از جذابیت آنها کم نمی کند و حتی در بعضی موارد انسانها شیفته ی همین سادگی در کنار جذابیتشان می شوند.

با خودشون و بدنشون کامل هستند و خودشون رو همانجور که هستند می پذیرند و به خودشون عشق می دهند، هیچ وقت از خودشون ایراد نمی گیرند و همیشه خود را تحسین می کنند. ( به همین دلیل هم هست که دیگران هم آنان را همیشه کامل و درست می بینند)

حتی زمانهایی که در خانه هستند برای خودشان و برای لذت بردن خودشان از وجودشان  همواره مرتب و منظم و آراسته و سرحال و تازه هستند به طوری که اگر فردی به صورت اتفاقی به خانه آنها وارد شود فکر می کند منتظر میهمان مهمی هستند و یا در حال رفتن به میهمانی هستند.

 

روح ایشان  همواره جوان، شاد، شاداب و سرخوش است، همانند کودکی آزاد و رها. . . و تصورشان از خودشان این است که در هر سنی و در حال و احوالی و در هر کجا و تحت هر شرایطی قرار بگیرند،‌روح آنها همواره همین حالت شادابی و جوانی و سرخوشی خود را حفظ کرده و اینگونه زندگی می کنند.


آفرودیت ها هرا کٌش هستند یعنی هــرا در مجاورت با آفرودیت برای رابطه ی زناشویی خود احساس خطر شــدید می کند ( نگران اینکه مبادا شوهرش عاشق او شود و همسرش را رها کرده و و با ایشان ارتباط بزند) در حالی که آفرودیت ناخواسته این حس رو به همه اطرافیان خود می دهد و این دیگران هستند که شیفته آفرودیت می شوند و او کاری برای جلب توجه و یا نظر کسی نمی کند.

انرژی و مجموعه رفتارهای آفرودیت در سه حوزه ســر،‌ احساسات و غرایز، درون وروح فعال میباشد و افعال این فرد در تعادل و هماهنگی با این سه حوزه انجام میشود. همین مسئله باعث میشود که افراد با صفات و رفتارهای متفاوت به سمت آفرودیت مجذوب و مرتبط شوند.( با این رویکرد،) آفرودیت فردی جذاب ، بی نقص و زیبا و خلاصه منتهای هرچی که فکرش را بکنید، است که باعث تمایل افراد به رابطه با این فرد میشود.

شخصیت های مشهور

از افراد شناخته شده  که این تایپ شخصیتی در آنان بارز است می توان جولیا رابرتز، دیانا حداد، را نام برد.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)